Porslin. Med handmålad dekor, motiv från Rosendals slott. Förgyllningsslitage, fatet med glasyrspricka. (Koppens höjd 6,5, diameter 6,5)
4 400 SEK | 2021-10-24 12:18 |
4 200 SEK | 2021-10-24 11:55 |
3 800 SEK | 2021-10-24 11:51 |
3 200 SEK | 2021-10-24 11:46 |
1 400 SEK | 2021-10-24 00:48 |
1 200 SEK | 2021-10-22 15:47 |
400 SEK | 2021-10-21 20:17 |
150 SEK | 2021-10-21 23:11 |
100 SEK | Startpris |