Lipizaner med ryttare. Med handmålad dekor och förgyllning. En svans med lagning, ett öra med lagning. (Höjd 25)
1 700 SEK | 2021-10-24 09:41 |
1 600 SEK | 2021-10-23 21:31 |
1 300 SEK | 2021-10-22 20:57 |
700 SEK | 2021-10-22 10:59 |
600 SEK | 2021-10-21 22:40 |
100 SEK | Startpris |