Glaserat stengods. Stämplade. En med sprickor, en med fotnagg, fläckar, bruksslitage. (Diameter 14,5-24)
3 200 SEK | 2021-10-24 12:05 |
3 000 SEK | 2021-10-24 11:59 |
2 900 SEK | 2021-10-24 11:59 |
2 700 SEK | 2021-10-24 11:51 |
2 100 SEK | 2021-10-24 09:48 |
1 500 SEK | 2021-10-24 08:44 |
600 SEK | 2021-10-21 18:32 |
600 SEK | 2021-10-22 05:31 |
500 SEK | 2021-10-21 19:06 |
150 SEK | 2021-10-21 18:59 |
100 SEK | Startpris |