Med graverad dekor. Lock med infällt mynt av Gustaf III. Lagningar, botten med litet hål och bristning, slitage, smärre bulor. (Höjd 15,5)
1 900 SEK | 2021-10-03 11:55 |
1 800 SEK | 2021-10-03 11:57 |
950 SEK | 2021-10-03 11:19 |
600 SEK | 2021-10-03 10:48 |
550 SEK | 2021-10-02 19:24 |
150 SEK | 2021-09-30 19:48 |
100 SEK | Startpris |