Skulptur i brons, "Lövgroda". Signerad och daterad 2012. (Längd 14)
2 300 SEK | 2021-10-03 11:56 |
2 200 SEK | 2021-10-03 09:51 |
1 800 SEK | 2021-10-03 08:27 |
1 500 SEK | 2021-10-02 20:02 |
1 400 SEK | 2021-10-01 00:13 |
1 200 SEK | 2021-10-01 09:39 |
1 000 SEK | 2021-09-30 19:32 |
750 SEK | 2021-09-30 20:49 |
100 SEK | Startpris |