Delvis brännförgylld brons. Med reliefdekor. Slitage, enstaka bulor. (Längd 80mm)
600 SEK | 2021-10-03 08:35 |
550 SEK | 2021-10-03 10:09 |
400 SEK | 2021-10-03 07:53 |
300 SEK | 2021-10-02 15:32 |
250 SEK | 2021-09-30 21:59 |
100 SEK | 2021-09-30 21:16 |
100 SEK | Startpris |