Färgetsning, "Miel un Lune". Signerad och numrerad. Daterad 71. Inramad. (27x36,5)
3 400 SEK | 2021-10-03 11:57 |
3 200 SEK | 2021-10-03 11:39 |
2 900 SEK | 2021-10-03 11:32 |
2 500 SEK | 2021-10-03 11:20 |
1 700 SEK | 2021-10-03 11:16 |
1 000 SEK | 2021-10-03 09:05 |
950 SEK | 2021-10-02 13:51 |
800 SEK | 2021-10-01 20:49 |
200 SEK | 2021-10-01 08:17 |
100 SEK | Startpris |