Olja på duk, "Liss-Eva vid spisen". Signerad och daterad 46. Enstaka rispor, övre kant med smärre färgbortfall. (73x91)
3 800 SEK | 2021-10-02 22:31 |
3 600 SEK | 2021-10-02 20:45 |
3 000 SEK | 2021-10-02 14:58 |
2 600 SEK | 2021-10-02 14:56 |
2 300 SEK | 2021-10-01 09:55 |
1 900 SEK | 2021-10-01 14:27 |
1 000 SEK | 2021-09-30 22:07 |
600 SEK | 2021-09-30 21:01 |
100 SEK | Startpris |