Teckning, figurkomposition. Signerad och daterad 65. Inglasad. (24x33,5)
1 300 SEK | 2021-10-03 12:02 |
1 200 SEK | 2021-10-03 12:01 |
800 SEK | 2021-10-03 11:52 |
500 SEK | 2021-10-02 22:34 |
450 SEK | 2021-10-03 02:27 |
300 SEK | 2021-10-02 14:36 |
250 SEK | 2021-10-01 22:48 |
100 SEK | 2021-09-30 19:57 |
100 SEK | Startpris |