Olja på duk, motiv från Skärklits fäbod Älvdalen. Signerad och daterad 1928. Ram med färgbortfall. (60x79)
6 400 SEK | 2021-10-03 11:57 |
6 200 SEK | 2021-10-03 11:55 |
5 000 SEK | 2021-10-03 08:41 |
3 000 SEK | 2021-10-01 21:16 |
2 100 SEK | 2021-10-01 09:57 |
100 SEK | 2021-09-30 22:59 |
100 SEK | Startpris |