En i koppar med stämplad bård och monogram. En i brons, svarvad, m.m. Slitage, bulor, enstaka bristning. (Diameter 5,5-7,5)
1 500 SEK | 2021-10-03 11:58 |
1 400 SEK | 2021-10-03 11:51 |
1 100 SEK | 2021-10-03 11:20 |
850 SEK | 2021-10-03 11:30 |
750 SEK | 2021-10-02 22:07 |
550 SEK | 2021-10-02 21:48 |
500 SEK | 2021-10-02 16:43 |
300 SEK | 2021-10-01 08:37 |
250 SEK | 2021-09-30 20:59 |
200 SEK | 2021-09-30 21:19 |
100 SEK | Startpris |