Etsning, fabriksexteriör. Signerad. Inramad. (20,5x27)
550 SEK | 2021-10-02 09:26 |
500 SEK | 2021-09-30 22:18 |
150 SEK | 2021-10-01 09:55 |
100 SEK | Startpris |