Tuschteckning, konstnär vid staffli. Signerad och daterad 91. Inramad. (20,5x13)
1 300 SEK | 2021-10-03 11:11 |
1 200 SEK | 2021-10-03 09:47 |
1 000 SEK | 2021-10-03 09:55 |
300 SEK | 2021-10-03 09:20 |
200 SEK | 2021-10-01 09:11 |
100 SEK | Startpris |