Bordsknivar 12st, bordsskedar 12st samt bordsgafflar 12st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Knivarnas längd 21,5, vikt exklusive knivar 869g. knivarnas vikt 779g.)
5 200 SEK | 2021-10-03 10:16 |
5 000 SEK | 2021-09-30 22:03 |
4 800 SEK | 2021-09-27 15:07 |
3 800 SEK | 2021-09-30 21:12 |
3 400 SEK | 2021-09-30 20:25 |
100 SEK | Startpris |