Färgetsning, komposition. Signerad och numrerad. Daterad 96. Inramad. (20x33,5)
500 SEK | 2021-10-03 11:00 |
450 SEK | 2021-10-02 22:11 |
300 SEK | 2021-10-01 21:26 |
100 SEK | Startpris |