Akvarell, "Perspektivbild af muséets S.V.Front". Signerad och daterad 1907. Inramad. Mindre fläckar. (35x58)
1 300 SEK | 2021-10-02 19:01 |
1 200 SEK | 2021-10-02 19:26 |
750 SEK | 2021-10-01 17:12 |
350 SEK | 2021-10-01 12:44 |
250 SEK | 2021-10-01 12:08 |
100 SEK | 2021-09-30 20:28 |
100 SEK | Startpris |