Skulptur i brons, "Moder Jord". Monogramsignerad och daterad 69. (Höjd 8,5)
650 SEK | 2021-10-01 22:41 |
600 SEK | 2021-10-01 12:40 |
500 SEK | 2021-10-01 12:21 |
150 SEK | 2021-10-01 10:40 |
100 SEK | Startpris |