Etsning, kronärtskockor. Signerad och numrerad. Inramad. (19,5x27,5)
1 000 SEK | 2021-10-03 12:01 |
950 SEK | 2021-10-03 11:58 |
700 SEK | 2021-09-30 19:52 |
600 SEK | 2021-09-30 22:20 |
100 SEK | Startpris |