Skulptur i patinerad bly, "Faster". Signerad och numrerad. Gjutarstämpel Rosengren Limhamn. (Höjd 11)
2 100 SEK | 2021-10-02 13:22 |
2 000 SEK | 2021-10-02 13:11 |
1 200 SEK | 2021-10-01 22:18 |
1 000 SEK | 2021-10-01 17:26 |
750 SEK | 2021-10-01 14:44 |
700 SEK | 2021-10-01 12:39 |
550 SEK | 2021-10-01 13:55 |
150 SEK | 2021-10-01 00:18 |
100 SEK | 2021-09-30 19:48 |
100 SEK | Startpris |