Olja på duk, innergård med blomsterurna. Signerad. Smärre rispor. (35x48)
5 000 SEK | 2021-10-03 12:02 |
4 800 SEK | 2021-10-03 12:01 |
500 SEK | 2021-10-02 19:47 |
300 SEK | 2021-10-02 13:11 |
250 SEK | 2021-10-01 18:11 |
100 SEK | Startpris |