Akvarell, "Snapshot". Signerad och daterad 78. Inramad. Glas med sprickor. (13x11,5)
2 200 SEK | 2021-10-03 11:27 |
2 100 SEK | 2021-10-02 23:05 |
1 600 SEK | 2021-10-02 20:10 |
500 SEK | 2021-10-01 10:50 |
100 SEK | Startpris |