Oljemålning, helgon. Signerad. Smärre slitage och fläckar. (48x41)
700 SEK | 2021-10-02 23:48 |
650 SEK | 2021-10-02 23:09 |
600 SEK | 2021-10-02 22:18 |
500 SEK | 2021-10-01 00:02 |
500 SEK | 2021-10-02 14:17 |
100 SEK | 2021-09-30 22:09 |
100 SEK | Startpris |