Olja på väv, kurbits i urna. Signerad. (94x58)
2 200 SEK | 2021-10-03 11:56 |
2 100 SEK | 2021-10-03 11:48 |
1 700 SEK | 2021-10-03 11:34 |
800 SEK | 2021-10-02 15:00 |
750 SEK | 2021-10-02 19:07 |
200 SEK | 2021-10-01 10:48 |
100 SEK | Startpris |