Olja på duk, barn med vattenglas. Signerad. Duk med små stötmärken. (80x64)
2 200 SEK | 2021-10-03 12:02 |
2 100 SEK | 2021-10-03 12:01 |
1 300 SEK | 2021-10-03 11:56 |
1 100 SEK | 2021-10-03 10:05 |
500 SEK | 2021-10-02 20:29 |
400 SEK | 2021-09-30 20:31 |
150 SEK | 2021-09-30 22:09 |
100 SEK | Startpris |