Olja på duk, "Kinesiskt kärl". Signerad, a tergo daterad 1961. (60x46)
800 SEK | 2021-10-03 11:21 |
750 SEK | 2021-10-03 09:31 |
500 SEK | 2021-10-02 15:43 |
450 SEK | 2021-10-02 20:09 |
100 SEK | 2021-10-01 20:27 |
100 SEK | Startpris |