Olja på duk, gårdsbild. Signerad. Krackelering, färgsläpp. (34x45)
300 SEK | 2021-10-02 22:33 |
250 SEK | 2021-10-01 14:47 |
150 SEK | 2021-10-01 09:20 |
100 SEK | Startpris |