Stengods. I form av noshörning. Stämplad. Mindre fotnaggar. (Längd 14)
2 300 SEK | 2021-10-03 11:59 |
2 200 SEK | 2021-10-02 15:13 |
1 100 SEK | 2021-10-02 11:23 |
350 SEK | 2021-10-01 18:18 |
250 SEK | 2021-09-30 21:24 |
100 SEK | 2021-09-30 20:29 |
100 SEK | Startpris |