Med olikfärgad dekor och förgyllning. Bruksslitage, smärre repor. (Kopparnas höjd 6, diameter 5,5)
2 500 SEK | 2021-10-03 12:00 |
2 400 SEK | 2021-10-03 11:56 |
2 100 SEK | 2021-10-01 18:05 |
2 100 SEK | 2021-10-02 11:08 |
1 200 SEK | 2021-10-01 11:09 |
450 SEK | 2021-10-01 11:15 |
350 SEK | 2021-10-01 04:38 |
300 SEK | 2021-09-30 19:51 |
250 SEK | 2021-09-30 22:31 |
150 SEK | 2021-09-30 21:28 |
100 SEK | Startpris |