Grafikmapp, "Kungsörn". Innehållande 6st litografier. Signerade och numrerade. (Bladmått 60x80)
550 SEK | 2021-10-03 11:29 |
500 SEK | 2021-09-30 22:17 |
250 SEK | 2021-09-30 21:43 |
250 SEK | 2021-09-30 21:48 |
100 SEK | Startpris |