Stämplat. Lagning, bulor. (Längd 12,5)
2 700 SEK | 2021-10-03 11:57 |
2 600 SEK | 2021-10-03 10:15 |
2 200 SEK | 2021-10-03 11:56 |
1 400 SEK | 2021-10-03 11:30 |
700 SEK | 2021-10-02 20:35 |
500 SEK | 2021-10-02 09:35 |
450 SEK | 2021-10-02 20:21 |
350 SEK | 2021-10-01 22:06 |
200 SEK | 2021-10-01 15:20 |
150 SEK | 2021-10-01 00:41 |
100 SEK | Startpris |