Bl.a. kulhamrade. Slitage, bulor, repor, fläckar, bristningar. (Största diameter 36)
900 SEK | 2021-10-03 11:56 |
850 SEK | 2021-10-03 06:16 |
250 SEK | 2021-10-02 22:01 |
150 SEK | 2021-09-30 21:33 |
100 SEK | 2021-09-30 19:49 |
100 SEK | Startpris |