För tre ljus vardera. Bruksslitage, ytrepor. (Höjd 21, vikt 447g.)
3 200 SEK | 2021-10-03 10:05 |
3 000 SEK | 2021-10-03 11:46 |
2 200 SEK | 2021-10-03 10:49 |
2 000 SEK | 2021-10-01 21:50 |
1 900 SEK | 2021-10-01 21:40 |
1 400 SEK | 2021-09-30 21:21 |
500 SEK | 2021-09-30 22:48 |
300 SEK | 2021-09-30 21:20 |
100 SEK | Startpris |