Akvarell på papper. Med text. Inramad. Skador, fläckar. Ram med bortfall. (31x40)
300 SEK | 2021-10-03 11:59 |
250 SEK | 2021-10-03 09:15 |
150 SEK | 2021-10-01 18:58 |
100 SEK | 2021-10-01 12:42 |
100 SEK | Startpris |