Etsning, "Vid lampan". Signerad och daterad 1929. Inramad. Mindre fläckar, bladet något buligt. (24,5x20)
1 600 SEK | 2021-10-03 12:01 |
1 500 SEK | 2021-10-03 11:46 |
1 300 SEK | 2021-10-03 11:06 |
1 200 SEK | 2021-10-03 10:05 |
650 SEK | 2021-09-30 23:21 |
600 SEK | 2021-10-01 09:44 |
500 SEK | 2021-09-30 22:19 |
450 SEK | 2021-09-30 22:13 |
100 SEK | Startpris |