Helblond. Med handmålad dekor. Kaffekoppar 4st, kaffefat 6st, assietter 6st, gräddkanna, sockerskål samt kakfat. En kaffekopp med sprickor. Gräddkanna med nagg. Bruksslitage, fläckar. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 7)
4 000 SEK | 2021-10-02 07:19 |
3 800 SEK | 2021-10-02 19:19 |
2 900 SEK | 2021-10-02 11:25 |
2 700 SEK | 2021-10-02 11:24 |
600 SEK | 2021-10-01 19:45 |
200 SEK | 2021-10-01 19:56 |
100 SEK | 2021-10-01 14:09 |
100 SEK | Startpris |