Lock med graverad dekor. Invändigt förgylld. Bruksslitage. (16x12, vikt 425g.)
1 800 SEK | 2021-10-03 11:50 |
1 700 SEK | 2021-10-01 16:16 |
1 500 SEK | 2021-09-30 20:50 |
750 SEK | 2021-09-30 22:57 |
150 SEK | 2021-09-30 22:34 |
100 SEK | Startpris |