Tenn. Kulhamrade. Fyrstämplade. Fläckar, repor, mindre bulor. (Diameter 22)
900 SEK | 2021-10-03 11:22 |
850 SEK | 2021-10-03 08:58 |
200 SEK | 2021-10-02 21:53 |
100 SEK | 2021-09-30 19:49 |
100 SEK | Startpris |