Blandteknik, motiv från Stockholm. Signerad och daterad Stockholm Nyårsafton 1978. Inramad. (25,5x32,5)
1 500 SEK | 2021-10-03 11:59 |
1 400 SEK | 2021-10-03 11:53 |
1 200 SEK | 2021-10-02 22:32 |
1 200 SEK | 2021-10-03 10:02 |
850 SEK | 2021-10-02 18:50 |
800 SEK | 2021-10-02 09:59 |
650 SEK | 2021-10-01 22:25 |
300 SEK | 2021-10-01 18:09 |
150 SEK | 2021-09-30 22:22 |
100 SEK | Startpris |