Olja på pannå, Uppsala slätter. Signerad. (46x39)
1 800 SEK | 2021-10-03 11:46 |
1 700 SEK | 2021-10-03 11:52 |
1 500 SEK | 2021-10-03 10:12 |
1 400 SEK | 2021-10-02 20:14 |
550 SEK | 2021-09-30 21:45 |
250 SEK | 2021-09-30 20:45 |
100 SEK | Startpris |