En i sten och förgylld mässing. En stämplad A.N.D. samt i en i trä. Stenhandtag med spricka. Den i trä med avslag och spricka. (Högsta höjd 7)
400 SEK | 2021-10-03 11:47 |
350 SEK | 2021-10-03 08:14 |
150 SEK | 2021-10-02 12:30 |
100 SEK | 2021-10-01 11:01 |
100 SEK | Startpris |