Olja på duk, Madonnan och Barnet. Repor, äldre duklagningar. (69x83)
2 500 SEK | 2021-10-03 11:59 |
2 400 SEK | 2021-10-03 11:42 |
1 500 SEK | 2021-10-03 00:10 |
1 400 SEK | 2021-10-01 14:28 |
1 100 SEK | 2021-10-02 22:12 |
800 SEK | 2021-10-01 00:01 |
100 SEK | Startpris |