Enligt uppgift Olof Persson Brunk, Alfta. Front med räfflad panel. Skuren bård. Dekor av blad och solfjäder. Slitage, kantskador, kant med komplettering, spår efter tidigare gångjärn, slitage. (Höjd 186, bredd 70)
2 400 SEK | 2021-10-03 11:49 |
2 300 SEK | 2021-10-02 23:02 |
1 100 SEK | 2021-10-02 00:08 |
550 SEK | 2021-10-01 13:01 |
200 SEK | 2021-10-01 22:52 |
100 SEK | 2021-10-01 08:57 |
100 SEK | Startpris |