Tenn. Bl.a. Erik Magnus Hammarstrand, Falun, 1803. Ett med graverad dekor. Slitage, fläckar, det lägre med lagningar. (Höjd 20-24)
700 SEK | 2021-10-03 11:56 |
650 SEK | 2021-10-03 09:45 |
550 SEK | 2021-10-03 07:54 |
300 SEK | 2021-10-02 21:52 |
200 SEK | 2021-10-02 03:27 |
150 SEK | 2021-10-01 22:43 |
100 SEK | Startpris |