Olja på duk, blomster. Signerad och daterad 61. (58x80)
2 200 SEK | 2021-10-03 11:46 |
2 100 SEK | 2021-10-03 12:02 |
950 SEK | 2021-10-03 11:04 |
700 SEK | 2021-10-03 08:11 |
450 SEK | 2021-10-02 11:12 |
400 SEK | 2021-10-01 18:04 |
350 SEK | 2021-09-30 19:37 |
200 SEK | 2021-10-01 18:03 |
100 SEK | Startpris |