Porslin. Med förgylld och tryckt dekor. Ställvis med dekorslitage, mindre glayrbortfall. (Diameter 10,5)
1 900 SEK | 2021-10-03 10:30 |
1 900 SEK | 2021-10-03 11:58 |
1 700 SEK | 2021-10-03 10:27 |
700 SEK | 2021-10-01 04:33 |
150 SEK | 2021-09-30 21:47 |
100 SEK | Startpris |