Stengods. I form av gris. Stämplad. Bruksslitage, smärre fläckar. (Längd 33)
1 800 SEK | 2021-10-03 11:58 |
1 700 SEK | 2021-10-03 11:59 |
1 500 SEK | 2021-10-03 11:57 |
1 100 SEK | 2021-10-03 07:41 |
1 000 SEK | 2021-10-01 16:32 |
900 SEK | 2021-10-03 01:08 |
700 SEK | 2021-10-01 08:41 |
600 SEK | 2021-09-30 22:59 |
300 SEK | 2021-09-30 20:30 |
100 SEK | 2021-09-30 19:44 |
100 SEK | Startpris |