524. SKULPTURER, TVÅ ST

Trä och ull. I form av får. Samtida tillverkning. Det mindre med otydlig signatur, det större märkt Sylvia Wikander och Hans Weiniger. Höjd ca 41-60 cm. Repor, märken, fötter med avslag och lagning.

Varunr 224102

21 September 2021 20:21

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 700 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 800 SEK

700 SEK2021-09-21 15:20
600 SEK2021-09-19 19:23
500 SEK2021-09-17 19:01
350 SEK2021-09-17 17:42
300 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Sept. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!