Trä och ull. I form av får. Samtida tillverkning. Det mindre med otydlig signatur, det större märkt Sylvia Wikander och Hans Weiniger. Höjd ca 41-60 cm. Repor, märken, fötter med avslag och lagning.
700 SEK | 2021-09-21 15:20 |
600 SEK | 2021-09-19 19:23 |
500 SEK | 2021-09-17 19:01 |
350 SEK | 2021-09-17 17:42 |
300 SEK | Startpris |