Stengods med förgylld dekor på träsockel. Äpple. Signerad på sockeln. Höjd 15 cm.
1 300 SEK | 2021-08-24 18:15 |
1 200 SEK | 2021-08-24 18:13 |
900 SEK | 2021-08-19 19:17 |
800 SEK | 2021-08-17 16:11 |
400 SEK | 2021-08-15 06:50 |
350 SEK | 2021-08-11 09:14 |
300 SEK | Startpris |