Glaserat lergods. 1900-talets mitt. Höjd 39 cm. Dekoravslag, smärre krackeleringar.
1 000 SEK | 2021-08-24 19:16 |
900 SEK | 2021-08-24 19:00 |
800 SEK | 2021-08-24 18:21 |
700 SEK | 2021-08-24 17:16 |
500 SEK | 2021-08-20 09:06 |
350 SEK | 2021-08-18 14:27 |
300 SEK | Startpris |