Björk. Lock med dekor av lejon. Fötter i form av vilande lejon. Skador, kompletteringar, lagningar. (Höjd 22)
400 SEK | 2021-08-22 11:50 |
350 SEK | 2021-08-22 11:55 |
250 SEK | 2021-08-20 00:32 |
100 SEK | Startpris |